Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby i preferencje.

Nasz Protetyk słuchu zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązania w wyborze odpowiedniego aparatu słuchowego.

Przed decyzją o zakupie aparatu słuchowego, każdemu pacjentowi mierzymy aparat słuchowy oraz oceniamy rozumienie mowy. Na życzenie pacjenta jest możliwość przetestowania aparatu słuchowego na okres do 2 tygodni.

Zapewniamy bezpłatną opiekę obejmującą porady i regulacje aparatów słuchowych.

Słyszeć. Rozumieć. Rozmawiać.

Niemiecka firma Audio Service od lat specjalizuje się w aparatach wewnątrzusznych. W ofercie można znaleźć również dyskretne, wodoodporne aparaty zauszne.


Produkty charakteryzuje wysoka jakość, niezawodność i przystępne ceny.

Usłysz wszystko i ciesz się pełnią życia.

Współcześni ludzie są tak samo różnorodni i skomplikowani, jak świat, który odbierają swoimi zmysłami. Firma Audio Service doskonale to rozumie i koncentruje się na zmyśle słuchu oraz proponuje aparaty słuchowe dostosowane do indywidualnych wymagań. Dzięki temu, ten różnorodny i złożony świat jest dostępny dla każdego.

Dążymy, by zmieniać życie ludzi

W ofercie szwajcarskiej firmy Phonak można znaleźć rozwiązania dla osób w każdym wieku, także tych najmłodszych. Specjalnie zaprojektowane, atrakcyjne aparaty słuchowe dla dzieci wspierają ich rozwój. Wygodny i prosty system wspomagający słyszenie, spełni wszelkie potrzeby dziecka. Phonak oferuje również produkty dla osób cierpiących na szumy uszne (tinnitus) oraz jednostronną głuchotę (system CROS II).

Usłysz wszystko i ciesz się pełnią życia.

Aparaty słuchowe duńskiej firmy ReSound to trwałe produkty, każdy aparat objęty jest 48 miesięczną gwarancją. Firma Resound jako pierwsza swtorzyła bezprzewodową technologię umożliwiającą bezpośrednie połączenie aparatu słuchowego z telefonem komórkowym.

Oferuje rozwiązania dla osób cierpiących na szumy uszne oraz systemy wspomagające słyszenie (Comfort audio) dla dzieci z niedosłuchem oraz cierpiących na Centralne Zaburzenie Przetwarzania Słuchowego.

Lepsze słyszenie zaczyna się tutaj

Amerykańska firma Audibel to zaawansowane a jednocześnie proste w obsłudze dla pacjenta rozwiązania zapewniające wysoką jakość dźwięku i optymalne rozumienie mowy. Audibel oferuje szeroki wybór aparatów słuchowych również tym całkiem niewidocznych w uchu.

Rozwiązanie słuchowe dla każdego.

Aparaty Duńskiej firmy Interton to doskonałe narzędzie słuchowe zapewniające osobom z poważnym ubytkiem słuchu znakomite doznania słuchowe za przystępną cenę. Urządzenia posiadają duże wzmocnienie, wyposażone jest w wysokiej klasy rozwiązania redukujące sprzężenia zwrotne. Aparaty posiadają funkcję kierunkowości, dzięki czemu klienci zyskują nienaganne doznania słuchowe. Aparaty są proste w obsłudze i solidne w wykonaniu, dzięki czemu można je bez problemu wygodnie użytkować przez cały dzień.

Aparaty Interton to doskonały wybór dla Państwa i Państwa klientów.

Note: Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji, pomożemy Ci znaleźć to, czego potrzebujesz i doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

SATIS / Facebook

Aktualne informacje, wydarzenia i nowości

SATIS / Kontakt

GABINET PROTETYKI SŁUCHU

  • BIELSKO-BIAŁA, ul. Traugutta 12
  • od pon. do pt. w godz.: 8:00-16:00,
  • tel. +48 790 515 450
  •  
  • ŻYWIEC, ul. Piłsudskiego 50
  • od poniedziałku do czwartku
  • godz. otwarcia: 9:00-12:00
  • tel. +48 502 605 669

Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną

SATIS / Nasze usługi

Wykwalifikowi protetycy słuchu udzielają bezpłatnych konsultacji codziennie od 8:00 do 16:00

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, pomożemy Ci znaleźć to, czego potrzebujesz i doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Pełna lista naszych usług protetycznych wraz z cennikiem znajduje się w zakładce "nasze usługi"


Należymy do: